Wpisy użytkownika dompress z dnia 24 marca 2015

Liczba wpisów: 1

dompress
 
W warszawskim kompleksie biurowym - Dzielna 60 - na najemców czeka wiele użytecznych udogodnień, w tym nawet profesjonalne centrum urody i zdrowia

Gruntownie zmodernizowany obiekt, którego historia sięga początków dwudziestego wieku, oferuje nowoczesne biura loftowe. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu stały tu typowo fabryczne budynki. Dziś rozbudowana i odnowiona Dzielna 60 bryluje na warszawskim rynku biurowym. Ekskluzywne biurowce o industrialnym charakterze, uwodzą wyjątkowym designem. Imponujących rozmiarów szklane elewacje grają tu z epokowymi oknami z drewna meranti w kolorze angielskiej zieleni, a panoramiczna winda z kutymi balustradami balkonów. Poza architekturą prestiż kompleksu podnoszą użyteczne rozwiązania, które zostały w nim zastosowane.  

Na lunch można tu wyjść do znajdującej się na terenie obiektu restauracji Nasza Kuchnia, której ogródek kawiarniany wychodzi na przytulny i elegancki dziedziniec pokryty granitową posadzką. Kantyna, mieszcząca się w dwupoziomowym lofcie, urządzona została w postindustrialnym stylu, który przełamują nowoczesne elementy wystroju. Można w niej zjeść domowe potrawy. Jeśli jednak ktoś potrzebowałby relaksu, w porze obiadu może odwiedzić, działające przy Dzielnej 60, centrum urody i zdrowia Bezpieczna Kosmetyka. Wizyta w jednym z czterech gabinetów może pomóc poprawić samopoczucie. Regenerujący lub pielęgnacyjny zabieg na twarz lub ciało, czy odmładzający masaż TSUBOKI to luksus, który można sobie tu zafundować podczas przerwy w pracy.      

O aranżację wnętrza nowo otwartego salonu zadbał zespół popularnego programu Dekorady. Realizację projektu i ciekawy wystrój, który zyskał salon, można podejrzeć w ostatnim odcinku nowego telewizyjnego cyklu wnętrzarskiego. Projektanci mieli tu duże pole do popisu, bo budynki wchodzące w skład kompleksu oferują nietypową powierzchnię. Wyższą, dobrze nasłonecznioną, dzięki wielu przeszkleniom i klimatyczną, bo w wielu miejscach zachowane zostały dawne elementy konstrukcyjne hal fabrycznych.    

A wracając do lunchu. Z biura przy Dzielnej nawet spacerem można dojść na sushi do pobliskiego Centrum Mody Klif. A jeśli pogoda jest piękna, alternatywą jest lunch na trawie na skwerze u zbiegu Pawiej, Smoczej i Dzielnej. Osoby, przyjeżdżające do pracy rowerem mogą wybrać się tam na małą przejażdżkę, a po powrocie skorzystać z szatni i pryszniców, które tu zostały dla nich specjalnie przygotowane. Kompleks zachęca jednak do pozostania na miejscu. Na jego terenie można odpocząć w przygotowanej przez inwestora - firmę Ochnik Development - Strefie Relaksu. Warto też wspomnieć, że atrakcyjną Strefę Konferencyjną Dzielna 60 pracownicy obiektu mogą wykorzystywać bezpłatnie.                  


Autor: Ochnik Development

Więcej wiadomości

www.dzielna60.pl/